Zjednoczeni Trzemeszno do zera wygrywają z SKP Słupca

2023-08-28

Niezwykle udane mają za sobą spotkanie w ramach rozgrywek wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 2 seniorzy drużyny Zjednoczonych Trzemeszno.

Po ubiegłotygodniowej porażce wyjazdowej z rezerwami Polonii Środa Wielkopolska 5:1. W sobotę 26 sierpnia w ramach trzeciej kolejki ligowej podopieczni Andrzeja Stefańskiego, na swoim trenie i przed własną publicznością podejmowali ekipę SKP Słupca. Trzemesznianie swojego rywala odprawili z kwitkiem do domu urządzając sobie ostre strzelanie. Zjednoczeni Trzemeszno, bowiem spotkanie wygrali zdecydowanie aż 7:0. Podopieczni Andrzeja Stefańskiego, na prowadzenie 1:0 wyszli w 19 minucie po bramce samobójczej jednego z piłkarzy SKP Słupca. W 24 minucie trzemesznianie prowadzili już 2:0. Gola po zagraniu piłkę w uliczkę od Antaka Mikuły celnie do bramki słupczan skierował Maciej Siwa. Kolejna bramka dla Zjednoczonych Trzemeszno, po której prowadzili zdecydowanie padła w 35 minucie. Podyktowany rzut karny na korzyść gospodarzy wykorzystał Szymon Lubinski. Goście od 43 minuty grali w dziesiątkę po tym jak jeden z piłkarzy gości ujrzał czerwony kartonik i musiał opuścić plac gry. Zaistniałą sytuacje z końcówki pierwszej połowy skrupulatnie w drugiej części sobotniego meczu wykorzystali piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno, aplikując swojemu rywalowi kolejne trzy gole. Najpierw w 63 minucie trzemesznianie podwyższyli prowadzenie na 4:0 po bramce zdobytej przez Bartosza Sobańskiego. Trzy minuty później czyli w 66 minucie padła piąta bramka dla Zjednoczonych Trzemeszno, której autorem okazał się Szymon Lubinski. Minutę później po wznowieniu gry było już 6:0 dla trzemesznian. Piłkę po strzale Antka Mikuły odbił bramkarz gości wprost pod nogę Bartosz Sobański, a ten dokończył formalności pakując ją do bramki swojego rywala. Wynik końcowy spotkania został ustalony na 7:0 dla Zjednoczonych Trzemeszno w 72. Gola numer siedem dla miejscowych na swoim koncie zapisał po indywidualnej akcji Antek Mikuła.

A już w kolejnym meczu rywalem Zjednoczonych Trzemeszno, będzie ekipa Polonusa Kazimierz Biskupi. Do tego meczu dojdzie na trenie rywala w dniu 2 września o godzinie 17.00.

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Ślesin 3 9 3 0 0 16-1 2 0 0 8-1 1 0 0 8-0
2.  Avia Kamionki 3 7 2 1 0 7-3 1 0 0 3-1 1 1 0 4-2 1 1 0 1 0 1-1
3.  Polanin Strzałkowo 3 7 2 1 0 5-1 1 1 0 4-1 1 0 0 1-0 1 1 0 1 0 1-1
4.  Meblorz Swarzędz 3 6 2 0 1 8-5 1 0 1 6-5 1 0 0 2-0 1 3 1 0 0 5-2
5.  Polonia II Środa Wielkopolska 3 6 2 0 1 10-6 1 0 0 5-1 1 0 1 5-5 2 3 1 0 1 5-5
6.  GKS Dopiewo 3 6 2 0 1 8-3 1 0 0 7-0 1 0 1 1-3
7.  Kłos Zaniemyśl 3 6 2 0 1 4-2 0 0 1 0-1 2 0 0 4-1
8.  1922 Lechia Kostrzyn 3 6 2 0 1 9-5 1 0 1 6-3 1 0 0 3-2 1 0 0 0 1 0-3
9.  Górnik Konin 3 4 1 1 1 5-4 1 1 0 4-1 0 0 1 1-3 1 1 0 1 0 1-1
   Olimpia Koło 3 4 1 1 1 5-4 1 0 1 4-3 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
11.  Zjednoczeni Trzemeszno 2 3 1 0 1 8-5 1 0 0 7-0 0 0 1 1-5
12.  Polonia Golina 3 3 1 0 2 4-5 1 0 1 3-2 0 0 1 1-3
13.  Przemysław Poznań 2 0 0 0 2 0-5 0 0 1 0-2 0 0 1 0-3