Zjednoczeni Trzemeszno dzielą się punktami z Wartą Śrem!

2016-10-30

W sobotę w Trzemesznie w ramach 12. już kolejki ligowej w poznańskiej klasie okręgowej grupy wschód doszło do kolejnego meczu mistrzowskiego z udziałem miejscowej drużyny Zjednoczonych.

Tego dnia podopieczni Mikołaja Tarczyńskiego, o kolejne punkty w trwającym sezonie 2016/2017 rundzie jesiennej walczyli na własnym trenie oraz przed własną publicznością z ekipą Warty Śrem. Trzecia drużyna poznańskiej okręgówki po dość zaciętym spotkaniu podzieliła się z swoim rywalem punktami w ligowej tabeli remisując sobotnie spotkanie 2:2. Gospodarze sobotnie mecz rozpoczęli w swoim stylu obejmując szybko prowadzenie 1:0 nad swoim rywalem bo już 23 minucie. Podanie Krzysztofa Majchrzaka na bramkę w ekipie Zjednoczonych Trzemeszno zamienił Konrad Nadolny posyłając piłkę do bramki gości nad leżącym bramkarzem tej drużyny z 11 metra. Znamienne dla losów całego sobotniego spotkania była sytuacja z 45 minuty kiedy to w zamieszaniu w polu karnym gościa oraz przepychance z piłkarzami tej drużyny gościn bezpośrednią czerwoną kartką został ukarany w zespole Zjednoczonych Trzemeszno – Patryk Sobucki, który w następstwie musiał opuścić plac gry. Zaistniałą sytuacje wykorzystali goście szybko wznawiając  grę i tuż przed zejściem do szatni udało im się zdobyć gola wyrównującego stan meczu 1:1.

Po zmianie stron mimo że Zjednoczeni Trzemeszno, grali już w dziesiątkę nie zamierzali tylko się bronić lecz atakowali bramkę swojego przeciwnika kończąc szybkie akcje celnym strzałami na jego bramkę. Tak konsekwentna gra przyniosła efekt w 50 minucie gry kiedy to gospodarze zdobyli gola, po którym ponownie objęli prowadzenie w meczu 2:1. Róg rożny wykonywał w zespole z Trzemeszna – Dawid Ciążyński a futbolówkę głową z 5. metra  do bramki rywala wpakował Adam Niedzielski. I kiedy wydawało się że zespół z Trzemeszna wynik dowiezie do końca meczu. W74 minucie w dość kontrowersyjnej sytuacji (z spalonego) bramkę w zamieszaniu w polu karnym gospodarzy zdobyli goście doprowadzając tym samym do ponownego remisu 2:2. A że wynik już do końca nie uległ zmianie w tym układzie oba zespoły podzieliły się punktami w ligowej tabeli.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Menz, Mikołaj Humański, Grzegorz Meller, Tobiasz Bartkowski, Michał Kachniarz (36’ Patryk Sobucki), Dawid Ciążyński, Kamil Wysocki, Krzysztof Majchrzak, Konrad Nadolny, Szymon Meller, Adam Niedzielski

Kolejne spotkanie zespół Zjednoczonych Trzemeszno, rozegra dopiero 11 listopada gdyż w weekend 5-6 listopada drużyna zaliczy przymusową pauzę w rozgrywkach.