Zjednoczeni Trzemeszno kończą sezon 204/2015 na pudle!

2015-06-15

Bardzo miłym akcentem zakończyli sezon piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno. Drużyna Łukasza Kańczukowskiego rozgromiła w sobotę 13 czerwca na swoim boisku KKS 1922 Lechię Kostrzyn 6:0 i zapewniła sobie 3 lokatę na koniec rozgrywek. Ponadto do trzemesznian uśmiechnęło się też szczęście, gdyż Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zweryfikował ich zeszłotygodniową przegraną z GKS Dopiewo 0:2 jako walkower 3:0 na korzyść Zjednoczonych!

Ten walkower zdecydował, że ekipa z Grodu Kilińskiego zakończyła ligowe zmagania na podium. Powodem odebrania punktów drużynie z Dopiewa był fakt gry nieuprawnionego zawodnika. Wracając do wczorajszego meczu to dominacja naszego zespołu była bezapelacyjna. Podobnie zresztą było w rundzie jesiennej, kiedy Zjednoczeni rozbili Lechię na jej boisku 7:1! Już do przerwy trzemesznianie prowadzili 4:0. Po przerwie uzyskali kolejne dwa trafienia i nazbierali aż sześć oczek. Hattrick zanotował w tym spotkaniu Adam Konieczny, dwa gole dołożył Waldemar Kuczyński a jednego Michał Wiśniewski, który trafił do siatki w 14 minucie, wykorzystując podanie Kamila Wysockiego.

Efektowna wygrana i zbieg innych okoliczności spowodowały, że Zjednoczeni Trzemeszno zakończyli ligowe rozgrywki na 3 miejscu, ze stratą zaledwie 2 oczek do plasującego się oczko wyżej Lubuszanina Trzcianka. Już wcześniej wygraną w lidze a tym samym awans do III ligi zapewnił sobie lokalny rywal trzemesznian, Pelikan Niechanowo.

Meczem z KKS 1922 Lechią Kostrzyn swą wieloletnią współpracę ze Zjednoczonymi Trzemeszno zakończył kierownik zespołu Tomasz Bauza. Panu Tomkowi dziękujemy za owocną współpracę i życzymy wielu sukcesów!

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Menz, Michał Kachniarz, Mikołaj Zawadka ( 60" Mikołaj Humański), Krzysztof  Majchrzak , Marcin Nowak,  Waldemar Kuczyński, Grzegorz Meller, Kamil Wysocki, Michał Wiśniewski ( 63" Daniel Bartkowiak), Adam Konieczny, Krzysztof Chojnacki