Zjednoczeni Trzemeszno na piątkę!

2023-03-20

Po blisko czteromiesięcznej przerwie zostały w weekend 18-19 marca wznowione rozgrywki we wszystkich sześciu grupach wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box sezonu 2022/2023 w ramach rundy rewanżowej.

Tym samym po tak długiej przerwie do walki o punkty ligowe przystąpią trzy zespoły z powiatu gnieźnieńskiego a wśród nich zespół Zjednoczonych Trzemeszno. Zespół z grodu Kilińskiego jako wicelider tabeli grupy 3 w sobotę 18 marca podejmował na własnym terenie i przed własną publicznością szóstą ekipę tabeli zespół Orły Zagórów, z którym w rundzie sezonu zasadniczego trzemesznianie wygrali na wyjeździe gładko 4:0. Podopieczni Andrzeja Stefańskiego, po raz drugi w sezonie 2022/2023 bez problemu pokonali Orły Zagórów wygrywając z nimi 3:0. Trzemesznianie prowadzenie w sobotnim meczu nad swoim rywalem objęli bardzo szybko. Na 1:0 drużynę z Trzemeszna zdobytą bramką wyprowadził już w 3 minucie Bartosz Czarnecki. Po dwóch kwadransach prowadzenie Zjednoczonych Trzemeszno podwyższy zdobytym golem Kamil Wysocki na 2:0. I z takim też rezultatem Zjednoczeni Trzemeszno schodzili na przerwę. Po wznowieniu gry drużyna z Trzemaszna zdobyła swojego trzeciego i ostatniego gola w sobotnim meczu. Bramkę na 3:0 dla trzemesznian zdobył w 49 minucie Krzysztof Jackowiak. Mimo w do końca spotkania piłkarze z Trzemeszna mogli pokusić się o zdobycie kolejnych goli do takiego scenariusza jednak nie doszło i podopieczni Andrzeja Stefańskiego wygrali to spotkane 3:0.

Kolejne spotkanie z rundy rewanżowej Zjednoczeni Trzemeszno, rozegrają na wyjeździe w dniach 25-26 marca. Podopieczni Andrzej Stefańskiego zmiesza się w Sompolnie z miejscową ekipą GKS-u.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Hariachyi, Wegner, Nowak, Jackowiak, Ferenc, Siwa, Walerjańczyk, Czarnecki, Mikuła, Wysocki, Baran

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Ślesin 16 44 14 2 0 57-7 7 1 0 33-3 7 1 0 24-4
2.  Zjednoczeni Trzemeszno 16 39 13 0 3 51-19 7 0 1 24-7 6 0 2 27-12
3.  Orzeł Kawęczyn 16 33 10 3 3 39-30 6 1 2 26-20 4 2 1 13-10
4.  GKS Sompolno 16 31 9 4 3 50-23 5 2 1 20-9 4 2 2 30-14
5.  Czarni Ostrowite (k. Konina) 16 26 7 5 4 45-26 4 4 0 20-9 3 1 4 25-17
6.  Orły Zagórów 16 25 8 1 7 28-29 5 0 3 18-15 3 1 4 10-14
7.  Warta Dobrów 16 24 8 0 8 38-31 4 0 3 23-13 4 0 5 15-18 2 3 1 0 1 2-2
8.  Tulisia Tuliszków 16 24 6 6 4 26-21 3 3 2 9-8 3 3 2 17-13 2 3 1 0 1 2-2