Zjednoczeni Trzemeszno nadal niepokonani!

2017-10-01

Siódme już zwycięstwo na swoim koncie zanotowali w rozgrywkach poznańskiej klasy okręgowej grupy wschód piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno, którzy tym samym nie zaznali jeszcze goryczy porażki w trwającej rundzie zasadniczej sezonu 2017/2018

W sobotę 30 września kolejny komplet punktów piłkarze z grodu Kilińskiego, zapisali na swoim końce w meczu wyjazdowym pokonując w Zaniemyślu tamtejszego Kłosa w stosunku 4:0.

Trzemesznianie na prowadzenie 1:0 po golu samobójczym jednego z graczy Kłosa wyszli w 20 minucie. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Bartosz Czarnecki a głową piłkę do własnej bramki skierował jeden z obrońców Kłosa. Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji strzeleckich piłkarzy z obu drużyn w pierwszej połowie nie udało się zdobyć im gola. I trzemesznianie do szatni schodzili prowadząc z swoim rywalem 1:0. Siódme zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach poznańskiej klasy okręgowej grupy wschód trzemesznianie, zapewnili sobie w drugiej części meczu aplikując swojemu rywalowi kolejne trzy gole przy żadnym straconym. Druga bramka dla Zjednoczonych padła zaraz na początku drugiej części meczu. W 59 minucie po faulu na Szymonie Mellerze podyktowany rzut karny na bramkę zamienił Michał Wiśniewski. I było już 2:0 dla Zjednoczonych Trzemeszno.
Trzecie celne trafienie do bramki przeciwników było również autorstwa Michała Wiśniewskiego, który w 71 minucie po rajdzie Dawida Ciążyńskiego i zagraniu w pole karne piłkę w siatce swojego rywala umieścił z najbliższej odległości. Wynik meczu na 4:0 dla Zjednoczonych Trzemeszno, został ustalony w 81 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Szymona Mellera po raz trzeci w sobotnim meczu celnym trafieniem do bramki swojego rywala w ekipie Zjednoczonych popisał się Michał Wisniewski. A że była to jego trzecia bramka zdobyta w całym spotkaniu przez Wiśniewskiego tym samym zawodnik z Trzemeszna skompletował na swoim koncie przysłowiowego hat-tricka. Po tym zwycięstwie Zjednoczeni Trzemeszno nadal zajmują fotel lidera z zgromadzonymi 21. punktami.
Na koniec należy nadmienić iż gospodarze sobotnie spotkanie kończyli w dziewiątkę gdyż po dwóch czerwonych kartkach plac gry musieli opuścić  bramkarz Kłosa – Damian Rogowski, którego pomiędzy słupkami zastąpił jeden z zawodników z pola oraz napastnik Paweł Skopek.

Skład wyjściowy Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Menz, Robert Pepliński, Michał Kachniarz (c), Marcin Nowak, Mikołaj Humański, Adam Niedzielski, Daniel Szymański, Bartosz Czarnecki, Michał Wiśniewski, Dawid Ciążyński, Wojciech Durski.

Zawodnicy rezerwowi: Adam Garczyk, Hubert Siwa, Sebastian Ferenc, Eryk Grzegorski, Krzysztof Majchrzak, Szymon Meller, Grzegorz Meller.

Następne swoje spotkanie drużyna Zjednoczonych Trzemeszno, rozegra 7 października kiedy to na własnym trenie o godzinie 16.00 podejmować będzie zespół 1922 Lechii Kostrzyn.