Zjednoczeni Trzemeszno nadal w dołu

2019-05-19

Nie mamy dla sympatyków drużyny Zjednoczonych Trzemeszno, dobrych wiadomości. Podopieczni Dariusza Kuryły, kolejny raz doznali w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi kolejnej porażki i raczej nic ich nie uchroni od degradacji do ligi międzyokręgowej.

Tym razem trzemesznianie w sobotę 18 maja na własnym stadionie i przed własną publicznością musieli uznać wyższość Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski przegrywając z nią 3:1 mimo że po pierwszej połowie był remis 1:1. Jako pierwsi prowadzenie 1:0 w meczu objęli goście za sprawą bramki zdobytej w 12 minucie przez Damiana Błaszczyka. W 47 minucie był jednak remis 1:1 po golu zdobytym przez Adama Niedzielskiego. O porażce podopiecznych Dariusza Kuryły, zadecydowała druga połowa sobotniego spotkania. Najpierw goście na prowadzenie 2:1 wyszli w 57 minucie po golu zdobytym przez Tomasza Kempińskiego. Wynik końcowy spotkania na 3:1 dla gości został ustalony w 67 minucie po bramce zdobytej przez Damiana Błaszczaka.

Teraz zespół Zjednoczonych Trzemeszno, czeka kolejne spotkanie w ramach rozgrywek czwartoligowych. 26 maja trzemesznianie udadzą się do Tarnowa Podgórnego gdzie o  godzinie 16.00 gdzie o punkty powalczą z ekipą miejscowej Tarnovii.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Piotr Mroziński, Szymon Płoszyński, Kajetan Powała (63' Hubert Suwa), Kacper Lewandowski, Robert Pepliński, Krzysztof Majchrzak, Michał Kachniarz, Adam Niedzielski, Szymon Meller (76' Eryk Grzegorski), Bartosz Czarnecki (42' Kacper Serwatka), Dawid Ciążyński