Zjednoczeni Trzemeszno nie popisali się w Margoninie

2015-05-18

Nie takiego występu spodziewaliśmy się w wykonaniu Zjednoczonych Trzemeszno. W meczu 25 kolejki rozgrywek IV ligi trzemesznianie w sobotę 16 maja ulegli na wyjeździe walczącemu o utrzymanie Leśnikowi Margonin 2:3! To była pierwsza wygrana rywali w rundzie wiosennej!

Trzemesznianie wystąpili w tym pojedynku bez kilku podstawowych zawodników, którzy musieli pauzować za kartki. Zabrakło m.in. Adama Koniecznego, Krzysztofa Majchrzaka czy Mikołaja Zawadki. Nie usprawiedliwia to jednak zaskakująco słabej postawy naszej drużyny w tym meczu. Już w 7 minucie Leśnik objął prowadzenie po golu zdobytym przez Pawła Kurnika. Chwilę potem okazję do wyrównania miał Waldemar Kuczyński, ale jego lob nad bramkarzem gospodarzy okazał się nieskuteczny. Tymczasem w 27 minucie Dawid Poznański podwyższył na 2:0 dla ekipy z Margonina.

Po przerwie trzemesznianie grali nieco lepiej. Co z tego, skoro w 60 minucie Sebastian Szepielak strzelił kolejnego gola dla Leśnika! Zjednoczeni dopiero w ostatnich 30 minutach zaczęli grać, jak przypadło na trzeci zespół rozgrywek. W 63 minucie pierwsze trafienie dla drużyny z Grodu Kilińskiego zdobył Kuczyński, który wykończył zagranie w „uliczkę” Michała Kachniarza. W 67 minucie kontaktową bramkę uzyskał Alan Polus, uderzając skutecznie głową po podaniu Krzysztofa Chojnackiego. To było jednak wszystko, na co było stać Zjednoczonych w tych zawodach. I tak trzeci zespół IV ligi uległ 2:3 trzeciej ekipie … od końca.

Skład Zjednoczonych: Szymon Menz, Michał Kachniarz, Marcin Nowak,  Mikołaj Humański, Michał Wiśniewski, Dawid Ciążyński , Grzegorz Meller, Alan Polus,  Kamil Wysocki, Waldemar Kuczyński, Krzysztof Chojnacki

Następne spotkanie zespół Zjednoczonych Trzemeszno, rozegra 23 maja u siebie podejmując o godzinie 16.00 zespół Iskry Szydłowo.

Wyniki 25 kolejki - 16-17 maja

Grom Plewiska                3-0    1920 Mosina

Huragan Pobiedziska    1-0    GKS Dopiewo

Iskra Szydłowo                 3-2    1922 Lechia Kostrzyn

Leśnik Margonin              3-2    Zjednoczeni Trzemeszno

Lubuszanin Trzcianka    2-2    Wełna Skoki

Mieszko Gniezno             1-0    Warta Międzychód