Zjednoczeni Trzemeszno nokautują w Orzechowie miejscową Spartę Sklejkę!

2020-10-04

Ostre strzelanie w sobotę 3 października w meczu dziewiątej kolejki wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 3 w Orzechowie urządzili sobie piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno.

Podopieczni Grzegorza Witkowskiego, tego dnia znokautowali wręcz ostatni  zespół ligowej tabeli Spartę Sklejkę Orzechowo wygrywając gładko spotkanie aż 7:0. Ostre strzelanie w Orzechowie zainicjował w zespole Zjednoczonych Trzemeszno zdobyciem bramki w 1 minucie dającej im prowadzenie Kacper Czarnecki. Kolejny gol dla piłkarzy z grodu Kilińskiego padł dopiero w 26 minucie. Prowadzenie 2:0 drużyny z Trzemeszna podwyższył Kacper Wegner. Nie upłynęło kolejne siedem minut a trzemesznianie prowadzili już 3:0 po bramce zdobytej przez Kacpra Czarneckiego. Wynik taki utrzymał się do przerwy. I zjednoczeni Trzemeszno do szatni schodzili prowadząc z swoim rywalem 3:0. Po zmianie stron podopieczni Grzegorza Witkowskiego, kontynuowali festiwal strzelecki aplikując orzechowianom kolejne cztery gole nie tracąc przy okazji żadnego. I tak w 51 minucie bramkę na 4:0 dla gości zdobył Kajetan Powała, w 74 minucie Zjednoczeni prowadzili już różnicą pięciu bramek za sprawą zdobytej kolejnej bramki przez Zbigniewa Gajosa. Dwie ostatnie bramki, którymi Zjednoczeni Trzemeszno,  przypieczętowali swoje okazałe zwycięstwo zostały zdobyte już w końcowych minutach meczu. W 81 minucie na 6:0 bramkę zdobył dla przyjezdnych Jakub Bednarek a wynik końcowy spotkania 7:0 dla Zjednoczonych Trzemeszno ustalił w 83 minucie Krzysztof Majchrzak. Było to jak na razie najokazalsze zwycięstwo w trwającym nowym sezonie Zjednoczonych Trzemeszno, w rozgrywkach wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 3.

W najbliższą sobotę 10 października zespół Zjednoczonych Trzemeszno, zawalczy o kolejne punkty mistrzowskie. Tego dnia podopieczni Grzegorza Witkowskiego o godzinie 16.00 podejmować na własnym trenie zespół Baszty Przedecz.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Oliwier Kaczmarek, Kacper Wegner (66' Albert Gąsiorowski), Ireneusz Waliszewski (55' Dawid Tymosz), Bartosz Sobański (55' Eryk Grzegorski), Kajetan Powała (66' Zbigniew Gajos), Szymon Meller, Krzysztof Majchrzak, Sebastian Ferenc, Kacper Czarnecki (73' Jakub Bednarek), Bartosz Kwitowski, Mikołaj Korzycki