Zjednoczeni Trzemeszno ogrywają jedną bramą Kłos Zaniemyśl

2016-09-08

W środę 7 września również o punkty w ramach IV kolejki ligowej poznańskiej klasy okręgowej wschód do walki przystąpił również ostatnich z naszych przedstawicieli z powiatu gnieźnieńskiego w tej klasie piłkarskiej moa tutaj o drużynie Zjednoczonych Trzemeszno.

Podopieczni Mikołaja Tarczyńskiego, na własnym boisku Stadionu Miejskiego w Trzemesznie, podejmowali przed własną publicznością zespół Kłosa Zaniemyśl. Spotkanie bezpośrednich sąsiadów w ligowej tabeli gdyż Zjednoczeni Trzemeszno, przed środowym meczem plasowali się w ligowej tabeli na dziewiątym miejscu a Kłos Zaniemyśl był dziesiąty zapowiadało się jeszcze przed jego rozpoczęciem bardzo interesująco. I tak te ż było gdyż spotkanie po bardzo zaciętym jego przebiegu zakończyło się tylko jedobramkowym zwycięstwem trzemesznian w stosunku 4:3. O zaciętym przebiegu środowego spotkania pomiędzy obiema drużynami, które chciały tą potyczkę piłkarską rozstrzygnąć na swoją korzyść może świadczyć remis 1:1 po pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 14 minucie, kiedy to bramkarza gości strzałem z 16. metra w sytuacji sam na sam pokonał w drużynie z grodu Kilińskiego – Adam Niedzielski. Minutę później był już remis w meczu, który utrzymał się do końca pierwszej połowy. Gola wyrównującego po błędzie obrony trzemeszeńskiej zdobył w 15 minucie jeden z piłkarzy drużyny z Zaniemyśla. Po zmianie stron kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Trzemesznie, oglądali już więcej goli zdobytych w wykonaniu piłkarzy obu drużyn. Padło ich aż pięć a trzy z nich zdobyli gospodarze a tylko dwa goście, którymi na początku drugiej połowy zdobywając je w 51 oraz 56 minuty wyszli przy zaskoczeniu sztabu szkoleniowego Zjednoczonych Trzemeszno na prowadzenie 3:1. Jak się później okazało były to ostatnie gole zdobyte przez przyjezdnych, gdyż kolejne trzy były już autorstwa już piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno. W 67 minucie prowadzenie gości zmniejszył do 3:2 po zdobyci bramki po indywidualnej akcji w szeregach trzemesznian Szymon Meller. W 77 minucie po kolejnym golu  zdobytym ponownie przez Szymona Mellera drużyna Zjednoczonych Trzemeszno doprowadziła do stanu 3:3. Ostatni cios trzemesznianie w postaci bramki na wagę zwycięstwa 4:3 zadali swojemu rywalowi w doliczonym czasie gry w 93 minucie. Gola na wagę trzech punktów w całym spotkaniu zapisał na swoim koncie Adam Niedzielski.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Menz, Michał Kachniarz, Krzysztof Majchrzak, Grzegorz Meller, Hubert Siwa, Damian Mielcarek (75’ Patryk Sobucki), Dawid Ciążyński, Adam Niedzielski, Kamil  Wysocki (65’ Eryk Grzegorski), Szymon Meller.

A już w sobotę 10 września zespół Zjednoczonych Trzemeszno, czeka kolejny mecz mistrzowski. Tego dnia podopieczni Mikołaja Tarczyńskiego, udadzą się do Gniezna, gdzie o godzinie 16.00 będą podejmowani w ramach derbów powiatu gnieźnieńskiego przez zespół miejscowego Mieszka.

Wyniki IV kolejki:

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: Wielkopolska Komorniki.

Wełna Rogoźno - Concordia Murowana Goślina 14 września, 17:00
Vitcovia Witkowo 2-1 TPS Winogrady (Poznań)

DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mieszko Gniezno 3 9 3 0 0 13-2 2 0 0 6-2 1 0 0 7-0
2.  Vitcovia Witkowo 4 9 3 0 1 12-6 3 0 0 12-3 0 0 1 0-3
3.  Concordia Murowana Goślina 3 9 3 0 0 8-2 1 0 0 3-1 2 0 0 5-1
4.  Wełna Rogoźno 3 9 3 0 0 8-4 1 0 0 3-2 2 0 0 5-2
5.  Wiara Lecha Poznań 3 7 2 1 0 10-2 1 0 0 3-0 1 1 0 7-2 1 1 0 1 0 1-1
6.  Zjednoczeni Trzemeszno 4 7 2 1 1 9-7 2 0 1 7-5 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
7.  Warta Śrem 4 7 2 1 1 7-6 1 1 0 3-1 1 0 1 4-5 1 1 0 1 0 1-1
8.  Orkan Jarosławiec 4 7 2 1 1 8-8 1 1 0 4-2 1 0 1 4-6 1 1 0 1 0 2-2