Zjednoczeni Trzemeszno pokazali klasę!

2015-03-23

Notorycznie przegrywali w sparingach, rozegrali w sumie niewiele meczów towarzyskich podczas zimowej przerwy, ale tradycyjnie do wznowienia meczów mistrzowskich Zjednoczeni Trzemeszno zdołali się nie lada skoncentrować. Efektem tego kapitalna wyjazdowa wygrana z Wełną Skoki 4:1 i przeskoczenie tego rywala w ligowej tabeli. Aktualnie trzemesznianie plasują się na czwartym miejscu!

Rezultat niedzielnej potyczki w Skokach otworzył bohater spotkania Waldemar Kuczyński, który w 30 minucie wykorzystał rzut karny, podyktowany za zagranie ręką przez jednego z gospodarzy. Do tego zdarzenia przyczynił się Krzysztof Chojnacki, który "nastrzelił" rywala. W 34 minucie było już 2:0! Kamil Wysocki posłał futbolówkę do "Kuczola" a ten celnie przymierzył z około szesnastu metrów. Tak więc do przerwy Zjednoczeni prowadzili 2:0.

Przez długi okres drugiej połowy żadna z drużyn nie była w stanie zdobyć gola. Aż do 83 minuty. Wtedy Szymona Menza pokonał Arkadiusz Dereżyński. Ostatnie ciosy trzemesznianie zadali już w doliczonym czasie gry. Najpierw w 92 minucie po faulu na Chojnackim "jedenastki" znów nie zmarnował Kuczyński, kompletując hattrick a w 95 minucie rezerwowy Daniel Bartkowiak ładnie zagrał do Grzegorza Mellera, który ustalił wynik meczu na 4:1 dla gości! Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że Meller to były zawodnik Wełny!

A w najbliższą sobotę 28 marca kolejne emocje! Zjednoczeni Trzemeszno podejmą u siebie Wartę Międzychód, która ma na koncie tyle samo punktów! Początek tej ciekawie zapowiadającej się potyczki o godzinie 14.00.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Menz, Mikołaj Humański, Michał Kachniarz, Krzysztof Majchrzak, Marcin Nowak (77" Mikołaj Zawadka),  Grzegorz Meller, Waldemar Kuczyński, Michał Wiśniewski, Dawid Ciążyński ( 72" Alan Polus), Kamil Wysocki (65" Adam Konieczny), Krzysztof Chojnacki (   90" Daniel Bartkowiak)