Zjednoczeni Trzemeszno pokonują Unię Janikowo

2018-03-01

Piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno, w ramach przygotowań do rundy rewanżowej w poznańskiej klasy okręgowej grupy wschód rozegrali tej zimy kolejny mecz kontrolny.

W Barcinie, gdzie zespół z grodu Kilińskiego rozgrywa swoje spotkania kontrolne tym razem podejmowali we wtorek 27 lutego zespół Unii Janikowo.  Drużyna Zjednoczonych Trzemeszno, grając w mocno osłabionym składzie pokonała  Unię Janikowo 1:0. Jedynego gola w zakończonym meczu zdobył z rzutu karnego w 85 minucie Kamil Wysocki.

Należy dodać, że zespół z Trzemeszna od 70 minuty grał w 10-tkę, gdyż kontuzji doznał Szymon Menz. Z tego też powodu ostatnie 20 minut w bramce Zjednoczonych zagrał... Adam Niedzielski.

Przypomnijmy iż zespół z Trzemeszna w sobotę 24 lutego miał rozegrać jeszcze jeden mecz kontrolny tej zimy. Jednak z przyczyn niezależnych planowany na sparingowy z drużyną SP Zawisza Bydgoszcz został odwołany! Zamiast meczu zawodnicy z Trzemeszna odbyli kolejną jednostkę treningową.