Zjednoczeni Trzemeszno pokonuje na wyjeździe Kasztelanie Brudzew

2020-11-01

W sobotę 31 października zespół Zjednoczonych Trzemeszno, udał się do Brudzewa gdzie w ramach XIII kolejki wielkopolskiej klasy okręgowej red Box grupy 3 podejmowany był przez drużynę miejscowej Kasztelani.

Spotkanie mimo stworzonych sytuacji strzeleckich do zdobycia bramek przez oba zespoły w pierwszej części meczu i bezbramkowym remisem po pierwszych czterdziestu pięciu minutach zakończyło się zwycięstwem Zjednoczonych Trzemeszno w stosunku 2:1. Piłkarze z grodu Kilińskiego komplet punktów w Brudzewie zapewnili sobie dopiero w końcówce  drugiej części sobotniej potyczki piłkarskiej. W 72 minucie padła pierwsza bramka i to dla Zjednoczonych Trzemeszno, którą to wyszli na prowadzenie 1:0.  Szymon Meller wyszedł z boku i dograł do Sebastian Barana a ten wykończył akcję strzałem w światło bramki. Podopieczni Grzegorza Witkowskiego, z prowadzenia cieszyli się zaledwie sześć minut. W 78 minucie bowiem gospodarze doprowadzili do stanu 1:1. Po rzucie wolnym piłką spadła pod nogę napastnika Tomasza Rozmarynowskiego, który celnym strzałem ulokował ją w bramce Zjednoczonych Trzemeszno. I kiedy wydawało się że remisem oraz podziałem punktów w ligowej tabeli zakończy się to spotkanie. W 82 minucie piłkarze z grodu Kilińskiego, zdobyli drugą bramkę i to na wagę zwycięstwa i trzech punktów. Złe wybicie bramkarza gości wykorzystał Hubert Słowik, który nie marnując takiej okazji celnym trafieniem umieścił piłkę w bramce Kasztelani Brudzew. A że więcej bramek w sobotnim meczu obu drużyną nie udało się zdobyć więc Zjednoczeni Trzemeszno, zakończyli je zwycięstwem 2:1.

Następne spotkanie zespół Zjednoczonych Trzemeszno, rozegrają 7 listopada na własnym terenie podejmując o godzinie 14.00 drużynę Orzeł Grzegorzew.