Zjednoczeni Trzemeszno ponownie przegrywają!

2019-05-05

Drugą porażkę w ciągu tygodnia zaliczyli piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno, walczący o punkty mistrzowskie w rundzie wiosennej wielkopolskiej IV lidze.

Po środowej przegranej trzemesznian, pod wodzą nowego trenera Dariusza Kuryły, który zastąpił poprzedniego szkoleniowca drużyny Zjednoczonych – Damiana Malczewskiego w Kępnie z tamtejszą drużyną Polonią w stosunku 3:0. Kolejnej porażki zespół z grodu Kilińskiego, doznał w sobotę 4 maja na własnym trenie przegrywając z Krobianką Krobia w stosunku 2:0. Wynik sobotniej potyczki dla gości otworzył w 7 minucie Marcin Masełkowski, który  zdobytą bramką wyprowadził swój zespół na prowadzenie 1:0. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, w której trzemesznianie mieli  kilka okazję  strzeleckich do doprowadzenia do remisu. Po zmianie stron kibice przybyli na to spotkanie na kolejnego gola musieli czekać aż do 78 minuty. Wtedy to goście zadali decydujący cos w postaci zdobytej drugiej bramki. Na listę strzelców w ekipie przyjezdnej wpisał się ponownie Marcin Masełkowski. I mimo kolejnych sytuacji w drugiej połowie strzeleckich w wykonaniu Zjednoczonych Trzemeszno, wynik meczu nie uległ już zmianie. I Krobianka Krobia w wywiozła z Trzemeszna komplet trzech punktów wygrywając mecz 2:0.

Następny mecz Zjednoczeni Trzemeszno, rozegrają na wyjeździe 11 maja gdzie o godzinie 16.00 podejmowani będą przez zespół Polonię 1912 Leszno.