Zjednoczeni Trzemeszno przegrywają kolejny mecz i spadają na przedostanie miejsce w ligowej tabeli!

2019-04-15

Bardzo nieciekawa sytuacja robi się dla zespołu Zjednoczonych Trzemeszno, w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi. Otóż podopieczni Damiana Malczewskiego przegrali kolejny mecz z rundy rewanżowej sezonu 2018/2019 i obecnie spadli na przedostanie miejsce w ligowej tabeli.

Trzemesznianie szóstej już porażki w rundzie wiosennej przy jednym remisie zapisali na swoim koncie w sobotę 13 kwietnia, kiedy to o punkty ligowe walczyli w Kórniku z tamtejszym zespołem Kotwicy. Mimo bezbramkowej pierwszej połowy i prowadzenia Zjednoczonych Trzemeszno od 54 minuty po golu zdobytym przez Krzysztofa Majchrzaka. Podopiecznym Damiana Malczewskiego, nie udało się z Kórnika wywieść nawet remisu gdyż mecz przegrali 1:3. Gospodarze bowiem w 61 minucie doprowadzili do stanu 1:1 po golu zdobytym przez Karola Skiby. W 62 minucie kórniczanie wyszli na prowadzenie 2:1 po bramce zdobytej przez Witolda Walkowiaka, ten sam zawodnik cztery minuty później ustalił końcowy wynik meczu zdobywając trzecią bramkę dla swojej drużyny. Po tej porażce zespół z Trzemeszna spadł w tabeli ligowej na przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i obecnie po rozegranych 26 meczach ligowych ma w swoim dorobku zaledwie zdobyte 20 oczek.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Piotr Mroziński, Kacper Lewandowski (79' Bartosz Czarnecki), Paweł Mroziński, Kacper Serwatka, Krzysztof Majchrzak, Michał Kachniarz, Hubert Siwa, Adam Niedzielski, Szymon Meller, Wojciech Durski, Dawid Ciążyński

Kolejny mecz zespół z Trzemeszna, rozegra w 20 kwietnia podejmując przed własną publicznością podejmując o godzinie 17.00 ekipę KS Opatówek.