Zjednoczeni Trzemeszno remisują u siebie z Notecią Czarnków

2019-11-10

W ostatnim meczu domowym tej jesieni w rozgrywkach wielkopolskiej V ligi grupy 1 zespół Zjednoczonych Trzemeszno podejmował na własnym boisku i przed własną publicznością w sobotę 9 listopada zespół Noteci Czarnków.

Po ubiegłotygodniowym remisie wyjazdowym 2:2 drużyny z Trzemeszna z zespołem GLKS Wysoka. W ostatnim meczu domowym tej jesieni trwającego sezonu 2019/2020 podopieczni Grzegorza Witkowskiego odnotowali ponowny remis 1:1 dzieląc się tym razem punktami ligowym w tabeli swojej grupy z zespołem Noteci Czarnków. O drugim z rzędu remisie zespołu Zjednoczonych Trzemeszno, zadecydowała druga odsłona sobotniego meczu gdyż pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Najpierw na prowadzenie 1:0 wyszli gospodarze po bramce zdobytej w 45 minucie przez Dawida Ciążyńskiego. Goście z Czarnkowa natomiast do remisu doprowadzili w 60 minucie a autorem gola okazał się w szeregach Noteci – Jędrzej Siemieniewski.

Ostatnie spotkanie tej jesieni kończące zmagania zespołu z Trzemeszna drużyna Zjednoczonych, rozegra 16 listopada w Murowanej Goślinie gdzie o godzinie 14.00 podejmowana będzie przez zespół tamtejszej Concordii.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Płoszyński, Tobiasz Bartkowski, Marcin Hałajczak (68' Eryk Grzegorski), Daniel Bartkowiak, Dawid Ciążyński, Kacper Czarnecki (46' Szymon Meller), Bartosz Czarnecki (87' Mikołaj Korzycki), Sebastian Ferenc, Michał Kachniarz, Krzysztof Majchrzak, Hubert Siwa. Trener Grzegorz Witkowski