Zjednoczeni Trzemeszno remisują w Wysokiej

2019-11-03

Na mecz trzynastej kolejki wielkopolskiej V ligi grupy 1 zespół Zjednoczonych Trzemeszno, udał się do Wysokiej gdzie w sobotę 2 listopada był podejmowany przez miejscową drużynę GKLS-u .

Trzynastka nie okazał się pechowa dla trzemesznian gdyż po dość zaciętym meczu Zjednoczeni zremisowali spotkanie 2:2 z GLKS Wysoką dzielą się z swoim przeciwnikiem automatycznie punktami w ligowej tabeli. Co do samego meczu pomiędzy GLKS Wysoką a Zjednoczonymi Trzemeszno. To podopieczni Grzegorza Witkowskiego bramkę stracili w 15 minucie przez co gospodarze wyszli na prowadzenie 1:0. Autorem celnego trafienia do bramki trzemesznian okazał się w ekipie gospodarzy Cezary Kosmowski. W 35 minucie był już remis 1:1 i mecz rozpoczął się od nowa po golu zdobytym przez Bartosza Czarneckiego. Tuż przed zejściem  obu zespołów do szatni na przerwę w v40 minucie celnym trafieniem do bramki GLKS Wysokiej popisał się Kamil Wysocki. I Zjednoczeni Trzemeszno na przerwę schodzili prowadząc z swoim rywalem 2:1. Tak korzystny wynik po pierwszej połowie w wykonaniu podopiecznych Grzegorza Witkowskiego, dawał nadzieje że w drugiej połowie trzemesznianie pokuszą się o dalsze zdobycze bramkowe przez co mecz rozstrzygną na swoja korzyść. Początek drugiej odsłony sobotniego meczu w Wysokiej, jednak te nadziej rozwiał. Zaraz po wznowieniu gry gospodarze doprowadzili do stanu 2:2. W 49 minucie gola na swoim koncie zapisał wśród Wysokiej – Radosław Jaszczyk. I mimo kilku dogodnych sytuacji strzeleckich do zdobycia bramki na wagę zwycięstwa w wykonaniu piłkarzy z Trzemeszna, wynik meczu nie uległ już zmianie. I GKLS Wysoka zremisował sobotni mecz z Zjednoczonymi Trzemeszno w stosunku 2:2. A szkoda gdyż zwycięstwo trzemesznian nad swoim rywalem było w zasięgu ręki.

A już w najbliższą sobotę 9 listopada rozegra ostatni mecz z rundy jesiennej przed własną publicznością podejmując o godzinie 11.0o ekipę Noteci Czarnków.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Oliwier Kaczmarek, Tobiasz Bartkowski, Marcin Hałajczak (46' Szymon Meller), Daniel Bartkowiak (84' Kacper Czarnecki), Dawid Ciążyński, Bartosz Czarnecki (67' Eryk Grzegorski), Sebastian Ferenc (72' Mikołaj Korzycki), Michał Kachniarz, Krzysztof Majchrzak, Hubert Siwa, Kamil Wysocki. Trener Grzegorz Witkowski