Zjednoczeni Trzemeszno również przegrywają na inaugurację rundy wiosennej

2014-03-22

Podobnie jak piłkarze Mieszka-Carbon Gniezno, również i zespół Zjednoczonych Trzemeszno reprezentujący powiat gnieźnieński w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi grupy północnej, inauguracji rundy rewanżowej sezonu 2013/2014 nie zaliczy do udanych.

O pierwszej porażce w rozpoczętej rundzie rewanżowej zespołu z Trzemeszna, zadecydowała druga odsłona sobotniego meczu. Goście na początku drugiej połowy zdobyli bramkę na 2:0, prowadząc do przerwy jak wspominaliśmy wcześniej jedną bramką zdobytą w 40 minucie z wykonywanego rzutu karnego przez Roberta Sobkowiaka. Drugiego gola dla Pniewa zdobył w 59 minucie Łukasz Roda. Na dwa stracone gole trzemesznianie odpowiedzieli tylko jednym celnym trafieniem do bramki Sokoła Pniewy. Jak się później okazało był to ostatni gol zdobyty w całym meczu przez podopiecznych Łukasza Kańczukowskiego. Honorową bramkę na swoim koncie dla zespołu z Trzemeszna, zapisał Krzysztof Majchrzak, wykorzystując podyktowany rzut karny po faulu na Patryku Sobuckim. W 93 minucie meczu gospodarze mogli nawet doprowadzić do remisu. Po wykonywanym rzucie rożnym przez Łukasz Popielskiego mógł strzałem z głowy golkipera z Pniew  pokonać Patryk Sobucki. Pomocnik z Trzemeszna, niestety spudłował z 3-go metra posyłając piłkę nad bramką gości z Pniew. Ostatecznie spotkanie w Trzemesznie zakończyło się porażką miejscowej drużyny Zjednoczonych, która uległa Sokołowi Pniewy stosunku 2:1.

A już w sobotę 29 marca zespół Zjednoczonych Trzemeszno, rozegra drugi mecz tej wiosny. Przeciwnikiem podopiecznych Łukasza Kańczukowskiego, w meczu wyjazdowym będzie zespół Pogoni Lwówek. Początek tej potyczki piłkarskiej zaplanowano na godzinę 15.00.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Płoszyński, Krzysztof Chojnacki, Michał Kachniarz, Adam Konieczny, Waldemar Kuczyński, Krzysztof Majchrzak, Łukasz Popielski, Grzegorz Meller, Michał Fajfer, Patryk Sobucki, Kamil Wysocki, Damian Lewandowski, Dawid Liberkowski, Hubert Siwa, Łukasz Kańczukowski, Tomasz Bauz

Zjednoczeni Trzemeszno – Sokół Pniewy 1:2 (0:1)
Bramka dla Trzemeszna: Karol Majchrzak
Bramki dla Sokoła : Robert Sobkowiak, Łukasz Roda