Zjednoczeni Trzemeszno trzecią siłą w IV lidze!

2015-04-20

Po lekkim kryzysie, który wdarł się w szeregi Zjednoczonych Trzemeszno w ostatnich kolejkach ligowych, w niedzielę 19 kwietnia wszystko wróciło do normy. Ekipa z Grodu Kilińskiego pokonała na wyjeździe w meczu rewanżowym trwającego sezonu 2014/2015 w ramach 21 kolejki rozgrywek wielkopolskiej IV ligi grupy północnej Płomień Przyprostynia 3:0. Dzięki wygranej trzemesznianie awansowali na 3 miejsce w rozgrywkach!

Wynik meczu otworzył w 17 minucie Adam Konieczny, który na dziesiątym metrze otrzymał podanie od Krzysia Chojnackiego i trafił na 1:0. Tuż przed przerwą, dokładnie w 44 minucie "Konik" mógł trafić ponownie, ale po podaniu Waldemara Kuczyńskiego przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

Konieczny dążył jednak do zdobycia kolejnego trafienia. Udało mu się to w 57 minucie. Po wrzutce Michała Wiśniewskiego napastnik Zjednoczonych uderzył prawą nogą z pięciu metrów i po raz drugi skierował futbolówkę do siatki. Rezultat na 3:0 ustalił "tradycyjnie" Kuczyński. "Kuczol" został w 90 minucie sfaulowany w polu karnym Płomienia i sędzia bez ogródek wskazała na "wapno" i wyrzucił z boiska gracza miejscowych. Kuczyński po chwili trafił z jedenastu metrów i zdobył swoją 17 bramkę w tym sezonie

Płomień Przyprostynia - Zjednoczeni Trzemeszno 0:3 (0:1)

Bramki: Adam Konieczny (17,57), Waldemar Kuczyński (90. karny)

Skład Zjednoczonych: Szymon Menz - Mikołaj Humański, Marcin Nowak, Mikołaj Zawadka, Kamil Wysocki, Michał Wiśniewski, Grzegorz Meller, Dawid Ciążyński (75' Adam Polus), Waldemar Kuczyński, Adam Konieczny (90' Daniel Bartkowiak), Krzysztof Chojnacki.

Następne spotkanie Zjednoczeni Trzemeszno rozegrają na własnym trenie podejmując w sobotę 24 kwietnia o godzinie 16.00 w jako trzecia drużyna rozgrywek lidera za miedzy zespół Pelikana Niechanowo.

Wyniki 21kolejki - 18-19 kwietnia
Iskra Szydłowo                  3-1         1920 Mosina
Leśnik Margonin               2-2          Huragan Pobiedziska
Lubuszanin Trzcianka     0-1          Grom Plewiska
Mieszko Gniezno              2-1          GKS Dopiewo