Zjednoczeni Trzemeszno trzy, Orzeł Grzegorzew zero!

2020-11-08

Zdecydowane zwycięstwo w 14 kolejce wielkopolskiej klasie okręgowej Red Box grupy 3, odnieśli w sobotę 7 listopada piłkarze zespołu seniorów Zjednoczonych Trzemeszno.

Podopieczni Grzegorza Witkowskiego, tego dnia podejmowali zespół Orła Grzegorzewo. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Zjednoczonych Trzemeszno, którzy z kwitkiem do domu odprawili swojego rywala wygrywając mecz z nim w stosunku 3:0. Wynik meczu dla piłkarzy z grodu Kilińskiego otworzył zdobytą bramką już w 4 minucie Szymon Meller. Do końca pierwszej połowy mimo kilku okazji do podwyższenia prowadzenia przez zespół z Trzemeszna, wynik nie uległ już zmianie i podopieczni Grzegorza Witkowskiego schodzili na przerwę prowadząc z swoim rywalem 1:0. Swoje zwycięstwo oraz komplet punktów Zjednoczeni Trzemeszno, przypieczętowali w drugiej połowie sobotniego meczu w końcówce tej potyczki piłkarskiej. W 78 minucie padła druga bramka dla trzemesznian. Gola podwyższającego prowadzenie gospodarzy na 2:0 zdobył Sebastian Ferenc. Wynik zaś końcowy spotkania na 3:0 dla Zjednoczonych Trzemeszno, został ustalony w 79 minucie. Gola na wagę zwycięstwa i trzech punktów zapisał na swoim koncie Sebastian Baran.

Następne spotkanie zespół z Trzemeszna, rozegra w środę 11 listopada na wyjeździe, gdzie o godzinie 14.00 podejmowani będą przez zespół Czarnych Brzeźno.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Oliwier Kaczmarek, Kacper Wegner (65' Eryk Grzegorski), Ireneusz Waliszewski (46' Sebastian Baran), Bartosz Sobański, Kajetan Powała (89' Dawid Tymosz), Szymon Meller (85' Jakub Bednarek), Krzysztof Majchrza, Michał Kachniarz, Sebastian Ferenc, Kacper Czarnecki, Bartosz Kwitowski