Zjednoczeni Trzemeszno wygrywają z Kasztelanią Brudzew

2021-05-30

Komplet punktów w 30 kolejce ligowej zapisali na swoim koncie w rozgrywkach wielkopolskiej klasie okręgowej Red Box grupy 3 w sobotę 29 maja seniorzy Zjednoczonych Trzemeszno.

Podopieczni Grzegorza Witkowskiego tego dnia podejmowali na własnym boisku zespół Kasztelani Brudzew. W konfrontacji bezpośrednich sąsiadów z ligowej tabeli gdyż Zjednoczeni plasowali się przed tym spotkaniem na siódmym miejscu a Kasztelania zajmowała ósme zwycięsko z tej potyczki piłkarskiej wyszła drużyna z Trzemeszna wygrywają je 3:2. Gospodarze prowadzenie w meczu 1:0 objęli w 33 minucie po golu zdobytym przez Zbigniewa Gajosa. Dwie minuty później było już 2:0 dla Zjednoczonych. W 35 minucie prowadzenie zespołu z Trzemeszna podwyższył Dominik Wiśniewski. Z takim tez wynikiem oba zespoły schodziły na przerwę. Po zmianie stron podopieczni w 50 minucie podwyższyli swoje prowadzenie na 3:0. Tym razem bramkę dla trzemesznian zdobył Sebastian Baran. I kiedy wydawało się że kolejne zdobyte bramki dla zespołu Zjednoczonych to kwestia czasu do gry o pełną pulę punktów weszli goście z Brudzewa. Najpierw w 62 minucie zdobyli oni gola kontaktowego zmniejszającego prowadzenie zespołu z Trzemeszna do 3:1. Autorem bramki w szeregach gości okazał się Adrian Kmita. Dwie minuty później czyli w 64 minucie goście zdobyli drugiego gola i drużyna Zjednoczonych prowadziła już tylko 3:2. Gola na swoim koncie w zespole przyjezdnych zapisał Tomasz Rozmarynowski. W tym momencie wynik spotkania był otwarty gdyż w każdej chwili Kasztelania Brudzew atakując bramkę Zjednoczonych mogła zdobyć gola doprowadzającego do remisu a nawet pokusić się o zwycięstwo w całym spotkaniu, Na szczęście do takiego scenariusza nie doszło i Zjednoczeni Trzemeszno dowieźli wynik do końca wygrywają 3:2.

A już 3 czerwca zespół Zjednoczonych Trzemeszno, rozegra kolejne swoje spotkanie mistrzowskie w którym na wyjeździe o godzinie 16.00 podejmowany będzie w Orzeł Grzegorzew.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Kamil Dolata, Szymon Meller, Michał Kachniarz, Ireneusz Waliszewski, Sebastian Ferenc, Sebastian Baran (62' Kacper Wegner), Bartosz Kwitowski, Kamil Wysocki (75' Bartosz Sobański), Mikołaj Korzycki (46' Kajetan Powała), Zbigniew Gajos (62' Eryk Grzegorski), Dominik Wiśniewski (90'+3 Dawid Tymosz)