Zjednoczeni Trzemeszno z kolejnym kompletem punktów

2020-10-11

Czwarte zwycięstwo przy trzech remisach i dwóch porażkach zapisali w rozgrywkach wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 3 piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno.

W sobotę podopieczni Grzegorza Witkowskiego, występujący w roli gospodarza w ramach dziesiątej kolejki ligowej pokonali przed własną publicznością zespół Baszty Przedecz w stosunku 1:0. Skromne bo skromne zwycięstwo ale za trzy pełne punkty trzemesznianie zapewnili sobie na początku pierwszej połowy. Gola dającego piłkarzom z  grodu Kilińskiego prowadzenie, którego nie oddali do końca sobotniego meczu zdobył w 14 minucie w ekipie miejscowej Ery Grzegorski. W drugiej polowe wprawdzie oba zespoły stworzyły sobie sytuacje strzeleckie lecz nic z nich nie wynikło.

Teraz przez zespołem Zjednoczonych Trzeemszno, kolejny mecz w trwającym sezonie. W sobotę 17 października w ramach pierwszych w tym sezonie derbów powiatu gnieźnieńskiego podopieczni Grzegorza Witkowskiego o godzinie 16.00 zmierzą się na wyjeździe z Pelikanem Niechanowo.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Oliwier Kaczmarek, Kacper Wegner (72' Albert Gąsiorowski), Ireneusz Waliszewski, Bartosz Sobański, Szymon Meller, Eryk Grzegorski, Sebastian Ferenc, Kacper Czarnecki, Sebastian Baran (79' Zbigniew Gajos), Bartosz Kwitowski, Mikołaj Korzycki