Zmobilizowana drużyna Sklep Polski Mkk Gniezno wygrywa we Włocławku!

2016-12-06

Mecz rozegrany 4 grudnia we Włocławku w ramach 2 ligi PZKosz grupy A pomiędzy Sklep Polski MKK Gniezno kontra TKM Włocławek stał pod znakiem dominacji drużyny z Gniezna.

Od samego początku gnieźnianie zaczęli od mocnego uderzenia rozpoczynając mecz od wyniku 7-0. Pierwsza kwarta to głównie popis naszego kapitana, który zanotował 4 celne rzuty za trzy w tej części gry. Pierwsza kwarta dzięki dobrej prezencji naszej drużyny w obronie skończyła się wynikiem 22-11.

W drugiej kwarcie gra się nieco wyrównała, mimo to na przerwę schodziliśmy z przewagą 17 punktów. Dobry mecz w obronie całej drużyny oraz skuteczna i cierpliwa gra w ataku pozwoliła na utrzymanie przewagi do końca meczu, a nawet jej powiększenie. Mecz zakończył się wynikiem 89-59. Gra zawodników wyglądała bardzo dobrze. Widać było lekkość gry w zagraniach ofensywnych zawodników oraz z drugiej strony zespołową obronę.

Kolejny mecz na parkiecie 2 ligi Sklep Polski MKK Gniezno rozegra 10 grudnia w Toruniu z wiceliderem rozgrywek AZS UMK PBDI Toruń.

Na ligowe emocje w Gnieźnie możemy liczyć  17 grudnia. Do Gniezna przyjedzie zespół Politechniki Gdańskiej. Mecz odbędzie się w Hali II LO w Gnieźnie.