Przypomnijmy iż w rozgrywkach, których jest organizatorem Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki ,,Chrobry-Gniezno” udział wezmą następujące zespoły - CWK 05 Witkowo (obrońca tytułu mistrzowskiego z przed roku), El Pietz Poznań, Format Puszczykowo, Nancatsu Poznań, Flux Medical Rogożno, Starówka Koło, Walka Kostrzyn, Studio Viva Września, Letnia Przytgoda Września, Reszta Świata Trzemeszno oraz gnieźnieńskie zespoły KS Winiary , PHU Zosia, Grinbud, Sport Pub Husaria Auto Format i „Chrobry-Gniezno” Wymienione wyżej drużyny zgodnie z regulaminem rozgrywek walczyć będą po podziale w czterech grupach rozgrywkowych systemem „każdy z każdym” przy czym dwie najlepsze drużyny po wyjściu z grupy walczyć będą systemem pucharowym do wyłonienia tytułu mistrzowskiego. Losowanie z podziałem na cztery grupy odbyło się w poniedziałek 3 sierpnia w siedzibie SKFiT ,,Chrobry-Gniezno” przy ulicy Rzeźnickiej.
W wyniku losowania przedstawiamy poniżej w wyniku losowania do jakich grup zostały przedzielone 16. zespołów na oraz godziny sobotnio-niedzielnych meczy:
Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłki Nożnej Skorzęcin 8-9 sierpnia 2015 r.
24.08.2013 (sobota)
mecze Grupy A
Pobiedziki – Pobiedziska - Letnia Przygoda Września 10:15-10:35
CWK 05 Witkowo - Fluks Medical Rogoźno 11:15-11:35
Pobiedziki – Pobiedziska - CWK 05 Witkowo 12:15-12:35
Letnia Przygoda Września - Flux Medical Rogoźno 13:15-13:35
Pbiedziki – Pobiedziska - Flux Medical Rogoźno 14:15-14:35
Letnia Przygoda - CWK 05 Witkowo 15:15-15:35
mecze Grupy B
Grinbud Gniezno - Format Puszczykowo 10:35-10:55
Nankatsu Poznań - Studio Viva Września 11:35-11:55
Grinbud Gniezno - Nankatsu Poznań 12:35-12:55
Format Puszczykowo - Studio Viva Września 13:35-13:55
Grinbud Gniezno - Studio Viva Września 14:35-14:55
Format Puszczykowo - Nankatsu Poznań 15:35-15:55
mecze Grupy C
EL PIETZ Poznań - Husaria Auto Format Gniezno 10:55 – 11.15
KS Winiary Gniezno - Sport Pub Gniezno 11:55 – 12.15
EL PIETZ Poznań - KS Winiary Gniezno 12:55 – 13:15
Husaria Auto Format Gniezno - Sport Pub Gniezno 13:55 – 14:15
EL PIETZ Poznań - Sport Pub Gniezno 14:55 – 15:15
Husaria Auto Format Gniezno - KS Winiary Gniezno 15:55 – 16:16
25.08.2013 (niedziela)
mecze Grupy D
Starówka Koło - Walka Kostrzyn 9:00 – 9:20
„Chrobry – Gniezno” Gniezno - PHU ZOSIA Gniezno 9:20 – 9:40
Starówka Koło - „Chrobry – Gniezno” Gniezno 9:40 – 10:00
Walka Kostrzyn - PHU ZOSIA Gniezno 10:00 – 10:20
Starówka Koło - PHU ZOSIA Gniezno 10:20 – 10:40
Walka Kostrzyn - „Chrobry – Gniezno” Gniezno 10:40 – 11:00
W ramach jubileuszu kopania piłki nożnej na plaży w Skorzęcinie dodatkowo przewidziano następujące atrakcje:
I. 8 sierpnia (sobota) godz. 12.00 – pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej – OSP Witkowo II. 9 sierpnia (niedziela) – godz. 12.00 – III Turniej Podnoszenia Odwaźnika
- kat. mężczyzn 18-20 l – puchar dyrektora OKSiR S. Rajkowskiego
- kat. kobiet (wspólna) – puchar Prezesa Stowarzyszenia „Chrobry-Gniezno” St. Dolacinskiego
- kat. mężczyzn do 85 kg – puchar Gnieźnieńskiego Towarzystwa Atletycznego „Chrobry” - kat. mężczyzn (open) – puchar Członka Zarządu PKOL posła T. Tomaszewskiego Turniej zostanie przeprowadzony w ramach współpracy przez nowo powstałe w Gnieźnie Gnieźnieńskie Towarzystwo Atletyczne „Chrobry”
III. Stoisko wystawiennicze Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie – gry, konkursy i pogadanki profilaktyczne dla dzieci oraz dla dorosłych - spacer a alkogoglach
IV. Malowanie dzieciom twarzy
V. Avon – warsztaty - malowanie paznokci
Jubileuszowe zawody plażowej piłki nożnej organizowane będą w ramach Akcji Charytatywnej na rzecz chorej 4 miesięcznej Mai Kamińskiej podopiecznej Fundacji na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis dla której organizatorzy będą zbierać w w/w działaniach środki finansowe na operację – dodał Stanisław Dolaciński
Współorganizatorami instytucjonalnymi i indywidualnymi mistrzostw są: Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Gnieźnie, Urząd Gminy i Miasta oraz OKSiR Witkowo a także Hurtownia Sportowa Piast, Wojciech Nitka i Zdzisław Kujawa. A współorganizatorami oraz fundatorami pucharów podczas jubileuszowych Mistrzostw w klasyfikacji generalnej są: poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski, Burmistrz Witkowa Krzysztof Szkudlarek, Starosta Gnieźnieński Beata Tarczyńska, Prezydent Gniezna Tomasz Budasz i Dyrektor OKSiR Stanisław Rajkowski.
Roman Strugalski