Żółte koszulki na licytacji. Wspieramy Dominika

2014-03-12

Trzy żółte koszulki meczowe trafiły pod licytacyjny młotek. Dochód z aukcji oryginalnych trykotów z trzeciego kompletu strojów zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia 11-letniego Dominika Młynkowiaka. Młody kibic Kolejorza od 5 lat walczy z neuroblastomą. Z pomocą dla potrzebujących

Pojedynek z Widzewem był jedynym występem niebiesko-białych w trzecim komplecie strojów w obecnym sezonie. Teraz unikatowe trykoty trafią do kibiców. Na aukcjach można licytować koszulki Barry’ego Douglasa, Łukasza Teodorczyka i Huberta Wołąkiewicza. Pieniądze zebrane podczas aukcji zasilą budżet przeznaczony na udział Dominika w bardzo drogim leczeniu w niemieckiej klinice w Greifswald. Jego koszt to ponad 140 tysięcy euro.
Dominik na Bułgarskiej

Mały-wielki kibic gościł na Bułgarskiej już w zeszłym roku (więcej tutaj >>>). W grudniu spełniło się jego największe marzenie – obejrzał mecz Lecha z Wisłą z perspektywy trybun INEA Stadionu. Przez cały czas towarzyszył mu wtedy obecny kapitan poznańskiej lokomotywy, Hubert Wołąkiewicz. Po spotkaniu zabrał Dominika do szatni lechitów - Dla nas to zaszczyt, a dla niego motywacja do tego, by Nigdy Się Nie Poddawał – mówił po meczu z Wisłą popularny "Żaba".

 

Licytuj> Koszulka Douglasa
Licytuj> Koszulka Teodorczyka
Licytuj> Koszulka WołąkiewiczaBiuro Prasowe KKS Lech Poznań

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,zolte-koszulki-na-licytacji-wspieramy-dominika.html