Został rozstrzygnięty KONKURS CZYTELNIKA. Nagrody ufundowane przez MJ-SPORT rozlosowane!!!

2019-11-04

Za nami już pięćdziesiąta dziewiąta edycja konkursu zgodnie z podpisaną w dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Obecny konkurs składał się w przeciwieństwie do poprzednich edycji tylko zadanego jednego pytanie, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzców na łamach portalu SportGniezno.pl, odbywa się zawsze w pierwszym dniu nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane są na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.
 
Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie podobnie jak poprzednich pięć dla pięciu osób, które  po losowaniu odbiorą je w nowo otwartym firmowym sklepie MJ-SPORT, który ma swoją lokalizację w Centrum Handlowym Max Sobieskiego 17.
 
Prezentacja nagrody w obecnym konkursie nastąpiło zgodnie z przyjętym  regulaminem konkursu na początku drugiego tygodnia jego trwania.  
 
By wziąć udział w naszym konkursie wystarczyło prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone pytanie konkursowe:

Na początku października piłkarki ręczne MKS PR URBIS Gniezno, po pewnych zawirowaniach związanych z startem I ligi zainaugurowały nowy sezon 2019/2020 spotkaniem wyjazdowym. Proszę podać kto był przeciwnikiem gnieźnianek oraz jaki wynikiem zakończyło się to spotkanie?

Odpowiedź:
MKS Karkonosze-Jelenia Góra – MKS PR URBIS Gniezno 23:29

Odpowiedzi należy przysyłać do dnia 31 października 2019 roku na adres e-mail: sportgniezno@o2.pl, co więcej, w temacie trzeba zaznaczyć, że wiadomość dotyczy zgłoszenia udziału w konkursie, wpisując w polu „Temat” - "Konkurs- Czytelnika”. W wiadomości, poza udzielaną odpowiedzią, należy również zamieścić swoje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji), a także numer PESEL i nr telefonu, w celu skontaktowania się ze zwycięzcą konkursu.  Zgłoszenia osób, które nie podadzą odpowiednich danych, nie będą brane pod uwagę, pomimo udzielenia prawidłowej odpowiedzi. Podanie swoich danych osobowych jest również niezbędne do weryfikacji zwycięzcy i wręczenia nagrody odpowiedniej osobie. Po zakończonym konkursie, podane dane osobowe nie będą wykorzystywane w innych celach niż wskazane w regulaminie konkursu, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o przetwarzaniu danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

W konkursie, poza mieszkańcami Powiatu Gnieźnieńskiego,  mogą wziąć  udział również mieszkańcy całego województwa Wielkopolskiego.

Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!
 
W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
 Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.
 
 Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu.
 
Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 15 uczestników a byli to:

1.    Artur Konieczny – Gniezno
2.    Michał Trzaskawka – Wągrowiec
3.    Magdalena Staniszewska – Gniezno
4.    Krzysztof Wojnowski – Gniezno
5.    Tomasz Stołecki – Gniezno
6.    Bartosz Stołecki – Gniezno
7.    Sebastian Kaniasty – Gniezno
8.    Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko
9.    Marzena Skrzetuszewska – Mieścisko
10.    Agnieszka Kowalczyk – Mieścisko
11.    Mieczysław Skrzetuszewski – Sulin
12.    Jarosław Trapczyński – Gniezno
13.    Paweł Modelski – Kosowo
14.    Grzegorz Woźniak – Gniezno
15.    Marek Grajaciak – Gniezno

W wyniku losowania laureatami pięćdziesiątej dziewiątej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali:


1.    Artur Konieczny – Gniezno
2.    Tomasz Stołecki – Gniezno
3.    Bartosz Stołecki – Gniezno
4.    Marzena Stankowska – Mieścisko
5.    Jarosław Trąpczyński – Gniezno

Redakcja – SportGniezno.pl
 


Prezentujemy nagrodę w pięćdziesiątej dziewiątej edycji  ,,KONKURU CZYTELNIKA”

 


 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,zostal-rozstrzygniety-konkurs-czytelnika-nagrody-ufundowane-przez-mj-sport-rozlosowane.html