Zuzia Lewandowska awansowała do finałów Mistrzostw Polski

2017-05-03

Młoda trzynastoletnia Zuzia Lewandowska zdobyła tytuł Wicemistrzyni Wielkopolski Młodziczek i awansowała na Mistrzostwa Polski.

W ćwierćfinale zawodniczka StelliiNiechan Gniezno pokonała Magdalenę Konieczną z SKTS Rataje 50 Poznań 3:0, w półfinale wygrała pewnie z Agatą Ławniczak z Obornik i dopiero w finale uległa Weronice Kaźmierczak z Opalenicy. W dodatkowym decydującym meczu o drugie miejsce pokonała Aleksandrą Małek ze Śmigla 3:0 zostając Wicemistrzynią Wielkopolski. Na finał Mistrzostw Polski Zuzia pojedzie do Krosna. W turnieju drużynowym grając wspólnie z Zuzią Jasiecką nasza para po wygraniu z MKS Warta 2 Obornik 2 i drużyną Chrobry Gizałki oraz porażce z UKS Słowian Mrowino zajęła trzecie miejsce.