Zwycięstwo dla Szczypiorniaka Gniezno

2016-12-21

Szczypiorniak Gniezno zmierzył się z zespołem Polonii Środy Wielkopolskiej w ramach VII rundy Wielkopolskiej Ligii Piłki Ręcznej Mężczyzn.

Już początek meczu był zadowalający dla kibiców, ponieważ zasadzie rozpoczął się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, a to dzięki Szymonowi Ojrzyńskiemu. Goście odpowiedzieli dopiero w szóstej minucie meczu trafieniem na 1:1, za sprawą Damiana Wójkiewicza. Został także wykorzystany karny Ojrzyńskiego, a już dwie minuty po nim dwukrotnie z lewego skrzydła pojawiła się piłka w bramce gospodarzy. Taki popis umiejętności dał Damian Bajka, który w samym tylko tym meczu zdobył dla Polonii naprawdę imponującą liczbę dwunastu bramek.

Gospodarze nie pozostali dłużni, ponieważ chwilę potem Hubert Nowak z powodzeniem wykonał dwa rzuty piłką do bramki Polonii. Zaraz potem rzut karny został pięknie obroniony przez Piotra Wolnego, po czym rozpoczęła się standardowa gra w układzie bramka za bramkę. Za każdym razem, gdy goście dochodzą do remisu, to otrzymują odpowiedź od gospodarzy. Dla Szczypiorniaka bramki zdobył także Rafał Siudeja a Szymkowiak znów doprowadził do prowadzenia gospodarzy 10:9. W momencie zejścia do szatni gospodarze prowadzili 15:13. Damian Bajka grał naprawdę żarliwie, ponieważ od 18 minuty wszystkie sześć bramek dla Polonii zdobył właśnie on.

Początek drugiej połowy znów ukazuje się stratny dla gospodarzy, ale odrabiają oni bramki już od 32 minuty, a to za sprawą Nowaka (3 bramki) i Szymkowiaka. Już w 46 minucie goście odpowiadają tylko jednym punktem, a gnieźnieńskie „wilki” pokazują, na co ich stać. Nowak i Przemysław Łuczak przyczyniają się do sytuacji bliskiego zwycięstwa. Jeśli chodzi o zakończenie wyniku meczu, znów ma w nim największy udział Damian Bajka. Mimo jego starań, to Szczypiorniak Gniezno wygrywa swój drugi mecz w tym sezonie.

Fani w szczególności są zadowoleni z faktu, że to mecz z najmniejszą liczbą straconych bramek, uważając obronę za jeden z kluczowych elementów składowych gry. A jakiego Ty wyniku spodziewałbyś się po tej rozgrywce? Zawsze możesz spróbować swoich sił w zakładach i skorzystać z energy casino kod bonusowy. Nawet jeśli nie jesteś fanem tej drużyny albo piłki ręcznej, oferujemy Ci wiele innych dyscyplin sportowych i drużyn do wyboru. Nie zwlekaj, dowiedz się już dziś jak możesz zarabiać i jednocześnie świetnie się bawić, robiąc to, co lubisz.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat piłki ręcznej lub innych interesujących cię sportów i ich przedstawicieli, możesz skorzystać z pomocy seo slask. Dzięki wyszukiwaniu odpowiedniej frazy jesteś w stanie znaleźć wszystkie potrzebne Ci informacje.