Zwycięstwo stelistek w Lidzbarku !

2014-02-09

Trudny i ważny mecz wygrały tenisistki stołowe Stelli Niechan Gniezno w Lidzbarku Warmińskim. W pierwszej rundzie w Gnieźnie było zwycięstwo 6:4.

Dlatego z obawami dziewczyny jechały na mecz rewanżowy. Pierwsze gry potwierdziły te obawy. Karolina Jeleniewska uległa po nerwowej grze Maji Mańkiewicz 1:3, a Monika Jacek 2:3 Małgorzacie Stramowskiej. Jednak Paulina Nowacka wygrala 3:0 z Ada Górską  i Magda Wysocka z 3:0 z Julia Bibik. Po grach deblowych nadal remis 3:3. Wygrała para: Jeleniewska – Nowacka. Potem Paulina Nowacka pokonała 3:1 Mańkiewicz, a Magda Wysocka po ładnej grze ulegla jednak 2:3 Stramowskiej. Tak więc znowu remis 4:4. Monika Jacek pokonala Bibik 3:0. W ostatniej decydującej partii prawdziwy horror zagwarantowała miejscowym kibicom Karolina Jeleniewska w grze z defensorką Górską. Pierwsze dwa sety wygrane przez stelistkę. Potem mimo piłki meczowej Karoliny przeciwniczka doprowadza do remisu. Na szczęście doświadczenie i determinacja w piątym secie pozwoliła wygrać Karolinie i całej drużynie 6:4.
Tak więc dobra seria stelistek trwa. Jest to czwarte z rzędu zwycięstwo.

Aktualnie drużyna Stelli Niechan Gniezno zajmuje piąte miejsce w tabeli . Kolejny mecz już za tydzień, w sobotę w hali GOSiR o godzinie 16.00 z Notecia Inowrocław. Zapraszamy kibiców.