Wśród uczestników nie zabrakło reprezentantów KKS Sporty Walki Gniezno, którzy po raz kolejny pokazali ogromny charakter, wolę walki i wysokie umiejętności sportowe.
W gronie juniorów starszych, w kategorii do 54kg brązowy medal Mistrzostw Polski zdobył Patryk Zieliński, potwierdzając swoją przynależność do krajowej czołówki młodych kickboxerów. Jego waleczność, determinacja oraz doskonałe przygotowanie pozwoliły mu stanąć na podium jednej z najważniejszych imprez sezonu.
Na podium stanął również Michał Kowolik, który rywalizował w kategorii junior starszy powyżej 91 kilogramów. Michał także sięgnął po brązowy medal, prezentując siłę, charakter i ogromne zaangażowanie w każdym stoczonym pojedynku. To kolejny ważny sukces w jego sportowej karierze oraz dowód systematycznej pracy wykonywanej na treningach.
Dwa medale mistrzostw Polski to ogromny sukces dla całego klubu z Gniezna oraz potwierdzenie wysokiego poziomu szkolenia prowadzonego w KKS Sporty Walki Gniezno. Wyniki osiągnięte w Kielcach są powodem do dumy zarówno dla zawodników, trenerów, jak i wszystkich osób wspierających rozwój klubu.
Gratulujemy Patrykowi Zielińskiemu i Michałowi Kowolikowi znakomitych występów oraz życzymy kolejnych sukcesów na arenach krajowych i międzynarodowych.
KKS Walka Gniezno + foto
Liczba komentarzy : 0