Akademie Sportu Gniezno reprezentowali Bruno Kurek oraz Konrad Strzelczyk. Obaj zawodnicy świetnie się spisali - Bruno Kurek zawody w Gostyniu zakończył z złotym medalem zaś Konrad Strzelczyk wywalczył brązowy medal. Był to bardzo dobry występ obu gnieźnian i należą im się ogromne gratulacje. Godnie reprezentowali siebie, klub oraz miasto Gniezno. Ponadto Bruno Kurek tytułem Mistrza uzyskał kwalifikacje na Mistrzostwa Polski U-17 gdzie tydzień temu zakwalifikowała się już Amelia Urban. Przed rozpoczęciem walk finałowych Trener klubowy - Jakub Czaprowicz otrzymał z rąk Prezesa Wozb - Mieczysława Skrobały podziękowania za wkład w rozwój Wielkopolskiego Boksu.
.jpg)
Akademia Sportu Gniezno
Liczba komentarzy : 0