W najbliższą sobotę gnieźnieńskie „Pszczoły” zagrają w Lublinie z wielokrotnymi mistrzyniami Polski, które jednak od kilku lat przegrywają rywalizację po tytuł z Zagłębiem Lubin.
Drużyna z Lublina w ostatniej kolejce ORLEN Superligi pokonała na wyjeździe świeżo upieczone brązowe medalistki obecnych rozgrywek, Krasoń Piotrcovię Piotrków Trybunalski 28:20. Z kolei szczypiornistki z Gniezna wygrały w świąteczny piątek, 1 maja z PR Koszalin 31:26.
Mecz PGE El-Volt MKS Lublin - Enea MKS Gniezno w sobotę, 16 maja o godz. 16:00.
Łukasz Gądek/ foto archiwum SportGniezno.pl


Liczba komentarzy : 0