W zawodach weźmie udział dziesięć zespołów w kategorii młodziczka i osiem w kat. dzieci. Prezentujemy szczegółowy harmonogram meczów. Zapraszamy do kibicowania – wstęp wolny!
MŁODZICZKA (hala GOSiR, ul. Sportowa 5 – Stara oraz hala widowiskowo-sportowa, ul. Sportowa 3 – Nowa)
Grupa A: Grupa B:
MKS PR 06’ Gniezno MKS PR 07’ Gniezno
UKS Pantery Dopiewo UKS Bukowia Buk
UKS Olimpijczyk Budzyń MKS Victoria Świebodzice
UKS Lider Sławno MKS Brodnica I
MKS Brodnica II SPR Kępno
Sobota: 19.09.2020
1. 9.00 – MKS PR 06’ Gniezno – UKS Pantery Dopiewo (gr. A) – Hala Nowa
2. 9.00 – MKS PR 07’ Gniezno – UKS Bukowia Buk (gr. B)
3. 9.30 – UKS Olimpijczyk Budzyń – UKS Lider Sławno (gr. A) – Hala Nowa
4. 9.30 – MKS Victoria Świebodzice – MKS Brodnica I (gr. B)
5. 10.00 – MKS Brodnica II – MKS PR 06’ Gniezno (gr. A) – Hala Nowa
6. 10.00 – SPR Kępno – MKS PR 07’ Gniezno (gr. B)
7. 10.30 – UKS Pantery Dopiewo – UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A) – Hala Nowa
8. 10.30 – UKS Bukowia Buk – MKS Victoria Świebodzice (gr. B)
9. 11.00 – UKS Lider Sławno – MKS Brodnica II (gr. A) – Hala Nowa
10. 11.00 – MKS Brodnica I – SPR Kępno (gr. B)
11. 11.30 – MKS PR 06’ Gniezno – UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A)
12. 11.30 – MKS PR 07’ Gniezno – MKS Victoria Świebodzice (gr. B) – Hala Nowa
13. 12.00 – MKS Brodnica II – UKS Pantery Dopiewo (gr. A)
14. 12.00 – SPR Kępno – UKS Bukowia Buk (gr. B) – Hala Nowa
15. 12.30 – UKS Lider Sławno – MKS PR 06’ Gniezno (gr. A)
16. 12.30 – MKS Brodnica I – MKS PR 07’ Gniezno (gr. B) – Hala Nowa
17. 13.00 – UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS Brodnica II (gr. A)
18. 13.00 – MKS Victoria Świebodzice – SPR Kępno (gr. B) – Hala Nowa
19. 13.30 – UKS Pantery Dopiewo – UKS Lider Sławno (gr. A)
20. 13.30 – UKS Bukowia Buk – MKS Brodnica I (gr. B) – Hala Nowa
Mecze o miejsca: mecze rozgrywane na Nowej Hali
22. 15.00 – mecz o IX miejsce A5 – B5
23. 15.40 – mecz o VII miejsce A4 – B4
24. 16.20 – mecz o V miejsce A3 – B3
25. 17.00 – mecz o III miejsce A2 – B2
26. 17.40 – mecz o I miejsce A1 – B1
18.40 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
DZIECI (hala GOSiR, ul. Sportowa 5 – Stara oraz hala widowiskowo-sportowa, ul. Sportowa 3 – Nowa)
Grupa A: Grupa B:
MKS Tuzinek Gniezno APR Gladiator Oborniki
UKS Bukowia Buk UKS Pantery Dopiewo
UKS Olimpijczyk Budzyń MLUKS Orlik Kcynia
MKS Brodnica APR Gniezno
Niedziela: 20.09.2020
1. 9.00 – MKS Tuzinek Gniezno – UKS Bukowia Buk (gr. A) – Hala Nowa
2. 9.00 – APR Gladiator Oborniki – UKS Pantery Dopiewo (gr. B)
3. 9.30 – UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS Brodnica (gr. A) – Hala Nowa
4. 9.30 – MLUKS Orlik Kcynia – APR Gniezno (gr. B)
5. 10.30 – MKS Brodnica – MKS Tuzinek Gniezno (gr. A) – Hala Nowa
6. 10.30 – APR Gniezno – APR Gladiator Oborniki (gr. B)
7. 11.00 – UKS Bukowia Buk – UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A) – Hala Nowa
8. 11.00 – UKS Pantery Dopiewo – MLUKS Orlik Kcynia (gr. B)
9. 12.00 – UKS Olimpijczyk Budzyń – MKS Tuzinek Gniezno (gr. A) – Hala Nowa
10. 12.00 – MLUKS Orlik Kcynia – APR Gladiator Oborniki (gr. B)
11. 12.30 – UKS Bukowia Buk – MKS Brodnica (gr. A) – Hala Nowa
12. 12.30 – UKS Pantery Dopiewo – APR Gniezno (gr. B)
Ćwierćfinały: mecze rozgrywane na Nowej Hali
13. 14.00 – A3 – B4
14. 14.30 – B3 – A4
15. 15.00 – A1 – B2
16. 15.30 – B1 – A2
Mecze o miejsca: mecze rozgrywane na Nowej Hali
17. 16.00 – mecz o VII miejsce – przegrani meczów 13 i 14
18. 16.30 – mecz o V miejsce – wygrani meczów 13 i 14
19. 17.00 – mecz o III miejsce – przegrani meczów 15 i 16
20. 17.30 – mecz o I miejsce – wygrani meczów 15 i 16
18.15 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
Natalia Zawodna + foto
Liczba komentarzy : 0