Koniec pięknej serii! Zjednoczeni Trzemeszno - Sparta...

2015-04-14

Po blisko 7 miesiącach passy meczów bez porażki drużyna Zjednoczonych Trzemeszno znalazła pogromcę. W sobotę 11kwietnia na Stadionie Miejskim w Trzemesznie sposób na drużynę Zjednoczonych znalazła Sparta Oborniki, która pokonała podopiecznych Łukasz Kańczukowskiego w stosunkuch 2:1. To był mecz w ramach 20 kolejki rozgrywek IV ligi.

Do przerwy oborniczanie prowadzili 1:0. Trafienie dla gości uzyskał w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Mikołaj Panowicz, który zdołał pokonać wracającego po pauzie za czerwoną kartę Szymona Menza. Nadzieję na korzystny rezultat pojawiły się w 53 minucie. Wtedy w polu karnym Sparty faulowany był Krzysztof Chojnacki a gola z jedenastu metrów uzyskał niezawodny ostatnio w takich momentach Waldemar Kuczyński. Niestety decydujący dla losów spotkania gol padł dla gości z Obornik. Jego autorem okazał się Mikołaj Wicberger i porażka Zjednoczonych stała się faktem. Dodajmy, że w rundzie jesiennej również górą byli zawodnicy Sparty, pokonując trzemesznian na własnym boisku 4:1.

Zjednoczeni Trzemeszno - Sparta Oborniki 1:2 (0:1)

Bramka dla Zjednoczonych: Waldemar Kuczyński (53. karny), dla Sparty: Mikołaj Panowicz (45), Mikołaj Wicberger (67).

Zjednoczeni: Menz - Kachniarz, Majchrzak, Zawadka, Nowak (53' Polus), Meller (80' Bartkowiak), Wiśniewski, Kuczyński, Ciążyński, Chojnacki, Konieczny.

Sparta: Wosicki - Kosmowski, Wicberger, Maciejewski, Radziwołek ( 52' Jankowski), Michałowski, Sołowiej, Bukowski (20' Panowicz), Trębacz, Cyranek ( 69' Wojciechowski), Barabasz.